logo_gold_ua

Успіх там, де професіонали!!!

   Науково-консультаційний центр правових досліджень є сучасною, професійною командою юристів вищого рівня, націлених на надання якісних послуг в області права.

   Основна діяльність науково-консультаційного центру зосереджена на представленні та захисті прав і інтересів юридичних та фізичних осіб. Нашими клієнтами з різних питань та проблемних ситуацій стали десятки крупних організацій, що працюють на українському та зарубіжному ринкаху секторах виробництва, торгівлі, будівництва, нерухомості, а також у фінансовому секторі.

   Науково-консультаційний центр правових досліджень є Вашим надійним партнером у вирішенні юридичних питань різної складності.

   Ми ефективна команда висококваліфікованих юристів і адвокатів, що мають великий досвід і обширну юридичну практику щодо представлення інтересів захисту прав у судових органах, правового, податкового і аудиторського обслуговування організацій, юридичного супроводу різних господарських операцій, реєстрації операцій з нерухомістю, прав інтелектуальної власності, експертної оцінки майна, майнових прав та бізнесу в Україні та за її межами.

Ви потребуєте науково-правової допомоги?

Якщо Вам необхідно:

 – звернутися до адвоката, або юриста, щоб розібратися в сутності проблеми, визначити, в чому порушені ваші права та обрати форму і спосіб правового захисту;

 – представляти ваші інтереси в суді, скласти позовну заяву, відгук на позов, подати документи до суду;

 – отримати науковий висновок щодо правомірності Вашої господарської діяльності, визначити правову базу ведення бізнесу;

 – звернутися до правоохоронних органів чи органів влади;

 – провести наукове дослідження та отримати науковий висновок з приводу правомірності актів перевірок органів влади.

  Науково-консультаційний центр правових досліджень готовий Вам допомогти і гарантувати надання відповідних послуг на високому професійному рівні. Ми пройдемо з Вами весь шлях захисту Ваших прав і інтересів як у позасудовому, так і судовому порядку.


ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

АТ "Технологія"

АТ “Технологія” звертається до Науково-консультатвного центру правових досліджень для надання висновків щодо правомірності використання обєктів інтелектуальної власності в ході виробництва продукції нашого підприємства. Науково-консультативні висновки містять глибокий науковий аналіз законодавства та нормативно-правової бази і мають серьозне правове обгрунтування. Наявність таких висновків запобігає виникненню претензій щодо правомірності господарської діяльності нашого підприємства з боку органів державної влади та правоохоронних структур. Співпраця з науково-консультативним центром і у подальшому є запланованим напрямом взаємодії АТ “Технологія” з науковцями юридичного факультету СумДУ.

Перейти на сайт АТ "Технологія"
ТОВ "Мега Ленд"

Товариство з обмеженою відповідальністю “Мега Ленд” використовувало висновок щодо правомірності результатів планової виїздної перевірки співробітників ДПІ, що був підготовлений співробітниками Науково-консультаційного центру правових досліджень, для захисту своїх прав у адміністративному суді. Правова позиція, викладена у висновку посилила лінію захисту підприємства – позов до ДПІ був задоволений. Наше підприємство рекомендує Науково-консультативний центр як надійного партнера, співробітники якого мають високий рівень професіоналізму. Успіхів Вам.


Перейти на сайт ТОВ "Мега Ленд"

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

arbitrag-min
ГОСПОДАРСЬКИЙ

Всі питання, що виникають в ході господарської діяльності та господарських спорів: стягнення боргу, відшкодування збитку, укладення та перевірка ліцензійних договорів та інших господарських договорів.

grom-min
АДМІНІСТРАТИВНИЙ

Будь-які спірні питання у відносинах с органами державної влади.

Ugolovny_iurist_2-min
КРИМІНАЛЬНИЙ

Питання щодо підстав притягнення до кримінальної відповідальності, законності дій працівників правоохоронних органів, допомога у виборі стратегій захисту.

traktor_pole_pashnya_selskoe_hozyaystvo_2560x1600-min
ЗЕМЕЛЬНИЙ

Консультування щодо земельного податку

Юридична експертиза документів, що посвідчують права на землю

Розробка угод щодо набуття прав на землю

Консультації щодо оренди землі, земельних спорів щодо оренди, порядку укладання та дії договорів оренди землі

Консультації щодо застосування антимонопольного законодавства у сфері землекористування.

DOM2-min
ЖИТЛОВИЙ

Визнання права власності на житло, розділення житла, вселення або виселення мешканця з квартири, порядок оформлення житлової субсидії, врегулювання конфліктів щодо житла.

98663-min
ПОДАТКОВИЙ

Визначення порядку оподаткування діяльності суб’єктів господарювання, розрахунок ставок податків, питання законності перевірок органів податкового контролю, правомірність актів перевірок тощо.

1414533585_nol1-min
АУДИТОРСЬКИЙ

Проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.

Expertise-min
ЕКСПЕРТНИЙ

Проведення наукових та науково-технічних експертиз для представлення у судових засіданнях, для обґрунтування законності діяльності, як доказів у порядку цивільного, адміністративного та кримінального провадження.

11-min
АДВОКАТСЬКИЙ

Надання адвокатських послуг у кримінальному, адміністративному, господарському цивільному та міжнародному судочинстві.

calcul-e952714-min-min
ОЦІНОЧНИЙ

Оцінка майна, майнових прав та бізнесу.

neruxomist-min
ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

Питання  купівлі-продажу нерухомості, збору та аналізу інформації про об’єкт операції , складання та перевірка договорів.

factory13-1000x720-min
ЗАХИСТ ПРОМИСЛОВОЇ ВЛАСНОСТІ

Питання пов’язані з використанням у господарській діяльності патентів на винаходи, корисні моделі та промислові зразки, а також торгівельних марок, фірмових найменувань та географічних позначень.

0110-min
ЗАХИСТ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Питання пов’язані з реєстрацією авторських прав, використання літературних, музичних, художніх та інших творів, захист прав авторів, виконавців, журналістів, видавництв; укладення договорів про передачу прав на твір.

03_0-min
ЗАХИСТ ПРАВ НАУКОВЦІВ

Питання правомірності науково-дослідної діяльності, правові аспекти етичності та законності наукових експериментів, наукових публікацій, складання договорів про передачу і трансфер технологій, правовий супровід інноваційної та інвестиційної діяльності.

reviewing-300x196-min
СІМЕЙНИЙ

Питання пов’язані з укладанням шлюбного договору, спірні питання при розлученні подружжя, розподіл спільного майна, участі у вихованні та матеріальному утриманні дітей.

Seme_iurist-min
СТРАХОВИЙ

Питання пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами. Питання страхування, кредитування, арешту та застави майна; наукове консультування у разі настання страхового випадку.

NASLEDSTVO-min
СПАДКОВИЙ

Питання щодо заповіту, спадкування за законом, включення майна у спадкову масу, розподіл спадщини, поновлення термінів спадкування.

spoguvachi-min
ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Питання відшкодування всіх витрат, пов’язаних з придбанням неякісного товару або послуги: виплата споживачеві пені і штрафів, складових до половини вартості товару або послуги; як отримати з продавця подвійну вартість товару або послуги.